Biżuteria to bardzo modny dodatek. Występuje ona w wielu różnych rodzajach i wzorach. Każda kobieta przepada za noszeniem biżuterii, to ona dodaje nam elegancji i uroku. Jeśli chcemy sprawić sobie prezent i zakupić modny dodatek, powinniśmy kierować się kilkoma kwestiami.

Jaki rodzaj biżuterii?

Na początek należy zdecydować, co chcemy kupić. Naszyjnik, kolczyki, zegarek, pierścionek czy może bransoletkę? W sklepach jubilerskich wybór jest ogromny, dlatego zanim wybierzemy się do sklepu, powinniśmy sprecyzować, co byśmy chcieli sobie kupić. W przeciwnym razie możemy spędzić w sklepie cały dzień. W ostatnich czasach bardzo popularne stały się bransoletki.

Złoto czy srebro?

Bransoletki srebrne to zdecydowanie modny wybór. Srebro pasuje do niemalże każdej stylizacji, zaś złoto niekoniecznie. Aby bransoletka posłużyła nam na dłużej musimy jednak wybrać odpowiednią próbę. Najwyższą jest 925. Kolejną zaś 875, 830 oraz 800.

Dopasuj do swojego stylu

Bransoletka, którą chcemy sobie kupić powinna być dobrana wedle naszego gustu. Należy wziąć pod uwagę nasz styl, czyli jak się ubieramy na co dzień. Następnie powinniśmy wybrać biżuterię w taki sposób, aby dobrze komponowała się z naszym strojem. Jeśli lubimy coś oryginalne i zarazem odważnego, możemy postawić na bransoletkę z kamieniami szlachetnymi. Będzie ona wyróżniać nas z tłumu. W przypadku, gdy wolimy coś delikatniejszego, możemy postawić na proste wykonania.


Zakup biżuterii przez internet Jak wybrać pasek do zegarka?