Kobiety pragnące odmiany, nie muszą rozpoczynać modowej rewolucji od pozbycia się większości ubrań z własnej szafy. Zarówno delikatna, jak i bardziej spektakularna odmiana możliwa jest dzięki kilku, ogólnodostępnym dodatkom.

PORTFEL ODMIENI TWOJĄ TOREBKĘ W MIG

Torebka to często najdroższy element każdej stylizacji. Skórzane i ręcznie szyte modele zdecydowanie nie są ucieleśnieniem tzw. funkcji budżetowej. Brak możliwości pozwolenia sobie na inwestycję w nowy model torby, nie powinien stanowić problemu. Zakup nowego, często o wiele tańszego portfela to sposób na  ekonomiczną odmianę. Wykonany z naturalnej skóry, grubszego materiału, czy filcu portfel damski odmieni wnętrze torebki w mig. Przechowywanie w nim środków finansowych będzie o wiele przyjemniejsze, a odbiór torebki diametralnie się odmieni.

APASZKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Kawałek materiału jakim jest apaszka święcił triumfy pod koniec lat 90 XX wieku. Nadchodzące po tym czasie zmiany sprawiły, że apaszka została wyparta, na rzecz bardziej uniwersalnych szalików. Dzisiejszy świat mody, jednak powrócił jednak do tego pięknego i eterycznego elementu garderoby. Nowy model apaszki użyty nie tylko jako ozdoba płaszcza, ale również w roli paska do spodni sprawi, że stara stylizacja nabierze nowego blasku.

Portfele damskie od Ecarla, czy apaszki to dobry pomysł na odnowienie posiadanych już elementów stroju. Niska cena, spektakularna zmiana i możliwość tworzenia wielu nowych stylizacji to aspekty przemawiające za tego typu inwestycją.


Jakie są rodzaje złotych obrączek? Naszyjniki, sukienki - klasyczna elegancja w modzie