Piękna, modna i oryginalna biżuteria to marzenie każdej kobiety. Coraz więcej pań stawia też na wygodne i komfortowe dodatki, które ich nie przeciążają, a delikatnie nadają charakteru osobności i całej stylizacji.
Jak pośród takiego wyboru biżuterii, która jest dostępna na rynku wybrać coś wyjątkowego? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami.

Po pierwsze – ponadczasowość zamiast chwilowych trendów

To co modne jest w tym sezonie, niekoniecznie sprawdzi się za kilka lat. Również podobnie sytuacja wygląda w temacie biżuterii. Minęły sezony, w których dominowała biżuteria plastikowa, fluorescencyjna czy ciężka i metalowa. Obecnie prym wiodą delikatne i subtelne naszyjniki, które sprawdzą się zarówno do białej, eleganckiej koszuli jak i wytwornej, balowej kreacji. Srebrny naszyjnik to ten rodzaj dodatku, który każda kobieta musi mieć w swojej toaletce (i który będzie modny nawet za 10 lat). Jeszcze lepiej, gdy będzie idealnie łączyć się z innymi dodatkami takimi jak bransoletka czy kolczyki.

Po drugie – naszyjnik z dodatkami

Naszyjniki posiadają jeszcze jedną ważną cechę. Gdy jest on delikatny i subtelny – z łatwością można go modyfikować czyli uzupełniać różnorodnymi zawieszkami w postaci cienkich, płaskich lub ażurowych form. Na dekoltach gwiazd telewizyjnych możemy obserwować np. srebrne naszyjniki z zawieszkami w postaci serduszek, krzyżyków, koniczynek, skrzydeł czy literek od pierwszego imienia.

Po trzecie – konkurencyjne ceny

Idealny naszyjnik celebrytka srebrny można znaleźć już za kilkadziesiąt złotych. Jest to wydatek, w który zdecydowanie warto zainwestować, gdyż posłuży nam przez lata. Im dłużej jest z nami biżuteria, tym większy sentyment do niej mamy.

Srebrny naszyjnik marko.pl to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby na każdą okazję. Na pewno warto to wziąć pod uwagę planując prezenty na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.


Brelok, co wygrawerować? Złote kolczyki dla dziewczynki