Okulary zerówki są w ostatnim czasie prawdziwym hitem! W sklepach dostępnych jest tyle ciekawych wzorów i fasonów oprawek, że nawet osoby, które nie mają żadnej wady wzroku pragną je nosić. Przeczytaj, czy warto nosić okulary zerówki?

Czy okulary zerówki szkodzą oczom?

Możemy spotkać się z opinią, że okulary zerówki szkodzą oczom. Nie jest to jednak prawda. Zaszkodzić może jedynie noszenie złej jakości okularów. Odpowiednie okulary zerówki z renomowanego salonu pomogą Ci wręcz zadbać o zdrowie swoich oczu. Jeżeli na przykład spędzasz dużo czasu przed komputerem, dobrym pomysłem będzie kupno okularów zerówek z powłoką antyrefleksyjną.

Jaki model okularów wybrać?

Ogromna ilość modeli oprawek w sklepach może nas przytłoczyć. Warto zastanowić się, jaki fason będzie najlepszy dla naszej twarzy. Osoby o owalnej twarzy i regularnych rysach mogą pozwolić sobie w zasadzie na każde oprawki. Jeżeli chcemy optycznie wyszczuplić twarz lub złagodzić zbyt ostre rysy twarzy, wybór odpowiednich okularów nam w tym pomoże.

Obecnie powraca moda na klasyczne fasony okularów, takie jak lenonki lub nerdy. Osoby, które je noszą, postrzegane są jako interesujące, pewne siebie i nietuzinkowe. Każdy z pewnością znajdzie swój idealny fason.


Naszyjniki, sukienki - klasyczna elegancja w modzie Bransoletki damskie - ponadczasowe piękno