Kobiety kochają piękną biżuterię z modowym zacięciem. Co to oznacza? Że tak jak we wszystkim, tak też w świecie biżuterii i dodatków pojawiają się pewne gorące trendy, które z marszu kochają wszystkie panie. Obecnie tak popularna biżuteria to na przykład naszyjnik celebrytka lub bransoletka celebrytka, albo modowe złote lub srebrne zegarki.

Złota celebrytka na szyję i na nadgarstek

Naszyjnik celebrytka – czym się charakteryzuje? To cieniutki złoty lub srebrny łańcuszek, który można nosić albo bardzo blisko szyi, albo wybrać wersję dłuższą, która bardziej ozdobi środkową część dekoltu. No tym łańcuszku znajdują się delikatne zawieszki, które zwykle przedstawiają coś symbolicznego. Zawieszka może być jedna, może być też jednak ich więcej. Mogą być symetrycznie usytuowane na całym łańcuszku. Naszyjnik celebrytka może być w komplecie z bransoletką. Złota celebrytka w formie bransoletki to bardzo subtelna i delikatna biżuteria (zobacz: https://lumarigold.pl/15-naszyjniki-celebrytki). Warto sprawić sobie taki komplet, nie tylko dlatego, że to tak naprawdę największy biżuteryjne hit. Taka biżuteria pasuje bowiem każdej kobiecie, mogą nosić ją nawet te panie, które muszę ubierać się według ścisłych formalnych zasad dress codu, który praktycznie nie dopuszcza noszenia biżuterii.

Modowe zegarki

Kolejne fenomen i biżuteria niezwykle popularna wśród współczesnych kobiet to modowe zegarki. Wszystko zaczęło się od propozycji marki Michael Kors, później tego typu zegarki wykonane z metalu w kolorze różowego czy żółtego złota, opanowały tak naprawdę wszystkie modne sklepy. Kobiety bardzo lubią takie zegarki i często zakładają je zamiast innej biżuterii. Tego typu zegarki świetnie komponują się nawet ze sportowymi stylizacjami. Są naprawdę fajnym dodatkiem i dowodem na to, że właścicielka takiego zegarka wie co w modzie piszczy. Modna biżuteria zawsze to daje kobiecie klasy i charakteru. Warto od czasu do czasu kupić sobie zatem jakąś błyskotkę, bo to doskonałe urozmaicenie codziennych stylizacji. Po wielu latach królowania w sklepach sztucznej biżuterii, szlachetna złota biżuteria wraca teraz do łask.


Złote kolczyki dla dziewczynki Jak nosić złoty łańcuszek?