Subtelna, piękna z delikatnymi wisiorkami – celebrytka może być noszona praktycznie przy każdej okazji i do najróżniejszych stylizacji. Idealnie sprawdza się założona tuż przy samej szyi, lekko opięta. Zdobywa popularność na salonach i wśród kobiet w różnym wieku. Najczęściej wybierane wzory to kilka połączonych ze sobą blaszek w różnych kolorach. Z czym nosić celebrytki? Warto się temu przyjrzeć z bliska.

Celebrytka dla siebie lub prezent dla bliskiej osoby

celebrytkiOprócz najpopularniejszych, okrągłych kształtów w sprzedaży dostępne są również serduszka, modny znak nieskończoności, kwiaty, słoniki, kwadraty, a nawet żyletka. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Również kolor może się różni w zależności od gustu – srebro, złoto, pozłacane srebro lub srebro w połączeniu z różowym złotem. Naszyjniki w typie celebrytki to fantastyczna i bardzo uniwersalna ozdoba dlatego świetnie nadaje się również jako prezent dla ukochanej osoby. Można ją również wygrawerować, dzięki czemu staje się wyjątkowa i niepowtarzalna.

Symbole najpopularniejszych zawieszek

W zależności od okazji można wybrać różne zawieszki, każdą o innym znaczeniu i ukrytej symbolice.

Serce to bez wątpienia symbol miłości. Idealnie nadaje się dla ukochanej osoby, gdyż symbolizuje oddanie, szczerość i miłość.

Ósemka nazywana popularnie nieskończonością jest to znak wiecznego uczucia, choć nie tylko miłości, również przyjaźni. Taka zawieszka stanowi przede wszystkim symbol stałości w uczuciach i wierności.


Obrączki do wyboru Szkatułki na biżuterię mogą być ciekawą dekoracją