Czy tylko bliską osobę można obdarować złotą biżuterią? Taki prezent niesie za sobą pewne zobowiązanie, więc bywa zarezerwowany dla kogoś będącego w bliskiej relacji lub wobec kogo istnieją poważne plany (zaręczyny). Warto zadbać o estetyczne opakowanie i nieprzypadkowe okoliczności wręczenia podarunku.

Kobiety lubią diamenty

Przeglądając dostępne u jubilera złote pierścionki, zauważyć można wiele ciekawych propozycji z diamentem w roli głównej. Biżuteria bywa bardzo delikatna, ale już sama złota oprawa diamentowego oczka jest źródłem połysku – pierścionek taki założony na palec swoją niepozorną obecnością zmieni każdą kreację. Im większe oczko, tym więcej blasku wywoływanego choćby przy przypadkowym machnięciu dłonią. Nic więc dziwnego w tym, że to właśnie takie dodatki są najczęściej wybieranym prezentem z okazji oświadczyn, zaręczyn; pojawiają się też jako biżuteria ślubna.

złote pierścionki

Z czym współgra złoto?

Noszone na co dzień pierścionki złote z diamentowym lub innym oczkiem będą podkreślały opaleniznę. Pasują do każdej kreacji, ładnie łączą się z odzieżą w różnych barwach. Oczywiście najlepiej prezentują się jako szlachetny dodatek na ważne okazje, ale jeśli styl zaklęty jest w subtelnej formie, pierścionek z kamieniem lub brylantem nosić można zawsze. Wiele obecnie produkowanych pierścionków posiada stylowe grawerowania, takie jak na obrączkach. W tej postaci można stworzyć dedykację dla bliskiej osoby.

Najlepsze  pierścionki złote od marko.pl


Kolczyki złote dla dzieci Idealny pierścionek ze szmaragdem