Biżuteria ślubna to nie tylko kwestia tego jaki materiał wybrać tak aby pasował do ślubnej sukni czy też jaką stylistykę wykonania preferujemy. Wybór jest tak ogromny, że z całą pewnością każda kobieta znajdzie idealny produkt dla siebie. Wyróżnić można zarówno biżuterię srebrną, jak i złotą. Trzeba jednak przyznać, że biżuteria ślubna srebrna cieszy się większą popularnością.

Modna biżuteria dla każdej kobiety

W przypadku biżuterii z platyny, złota i srebra istnieje wiele technik tworzenia. Satynowe lub matowe wykończenie zmniejsza połysk i odbicie biżuterii, a to jest powszechnie używane do podkreślenia kamieni takich jak diamenty. Biżuterię z metalu podstawowego można również pokryć srebrem, złotem lub rodem, aby uzyskać bardziej atrakcyjne wykończenie. Każda panna młoda chce wyglądać na swoim ślubie pięknie. Warto więc postawić na eleganckie naszyjniki lub bransoletki.

Piękna, ślubna biżuteria

Większość nowoczesnych biżuterii komercyjnych kontynuuje tradycyjne formy i style, ale projektanci tacy jak Georg Jensen poszerzyli koncepcję sztuki biżuteryjnej. Biżuteria wykonana ze złota i srebra próby 925 to przykłady biżuterii, która może być czyszczona w domu. Po ślubie można więc taką biżuterię z łatwością umyć i przechowywać w schowku. Biżuteria ślubna srebrna może być więc pamiątką na długie lata. Sprawi, że kobieta będzie prezentować się bardzo stylowo oraz romantycznie. Jako biżuterię można założyć na przykład długie, srebrne kolczyki lub delikatny naszyjnik.


Łańcuszek srebrny - najczęściej spotykane sploty Czym kierować się, wybierając kolczyki ślubne?