Obecnie na rynku możemy znaleźć bardzo wiele różnorodnej biżuterii ślubnej. Z tego powodu coraz częściej wiele panien młodych nie wie, na co warto się zdecydować. Powinniśmy pamiętać o tym, że taka biżuteria musi być przede wszystkim dopasowana odpowiednio do kreacji. Zatem czym powinniśmy się kierować, wybierając takie ozdoby na nasz ślub?

Właściwie dobrane kolczyki ślubne

Choć w sklepach możemy znaleźć bardzo wiele różnorodnych kompletów ślubnych powinniśmy pamiętać o tym, że nie mogą być one odrębnym elementem w stosunku do całej sukni. Warto wybrać taki model, który będzie doskonale uzupełniał całą stylizację i tym samym nie będzie zbyt krzykliwy.

Jeżeli nasz dekolt jest nieco głębszy, a także suknia nie jest zbyt zdobna, warto zdecydować się na bogato zdobione, długie kolczyki ślubne. Dzięki temu będą one prezentować się pięknie i tym samym wspaniale dopełnią całą stylizację. Z kolei jeżeli nasza suknia jest wysadzana wieloma kamieniami, a także jeśli cały gorset jest bardzo zdobny, warto wybrać nieco mniej rzucającą się w oczy biżuterię. Jeżeli na sobie będziemy mieć zbyt dużo elementów, które są bardzo świecące oraz krzykliwe, możemy osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego. Dlatego doskonałym wyborem w przypadku bogatej sukni są z pewnością tradycyjne, delikatne kolczyki. Tylko dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy prezentować się doskonale, a przy tym z pewnością poczujemy się świetnie.


Idealna biżuteria ślubna Marki zegarków damskich