Świetnym pomysłem na prezent jest srebrny łańcuszek z krzyżykiem. W ostatnich latach srebrne naszyjniki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Prezencję, charakter oraz styl pomagają podkreślić dobrze dobrane akcesoria męskie.

Wybór srebrnego łańcuszka

W twojej garderobie absolutnie nie może zabraknąć efektownego srebrnego łańcuszka. Można go spokojnie nosić zarówno od święta, jak i na co dzień. W tym artykule wyjaśnimy, gdzie można kupić komplet z krzyżykiem. Należy pamiętać, że krzyżyk to przede wszystkim symbol nadziei, opieki oraz wiary. Łańcuszki srebrne z krzyżykiem kupuje się często na takie uroczystości, jak komunia lub bierzmowanie. Jednak przyjacielowi lub ukochanemu można taką biżuterię kupić bez żadnej okazji.

Zakup naszyjnika z krzyżykiem

Kupując oryginalny dodatek można też sprawić radość sobie samemu. W naprawdę przystępnej cenie można znaleźć łańcuszek srebrny z krzyżykiem. Warto mieć na uwadze, że noszenie biżuterii męskiej tego rodzaju stało się ostatnio bardzo modne. Jedna z najważniejszych zalet łańcuszka z krzyżykiem to uniwersalność. Sprawdza się fenomenalnie nie tylko w stylizacjach codziennych, ale także formalnych. Srebrny łańcuszek efektownie ozdobi szyję twojego mężczyzny.

Długość łańcuszka

Należy pamiętać, że do łańcuszka z krzyżykiem można dołączyć medalik. Takie oryginalne zestawienie prezentuje się stylowo. Jeśli zależy ci na podkreśleniu wyjątkowości naszyjnika to możesz zamówić indywidualny grawer. 50 cm to średnia długość w przypadku większości męskich łańcuszków. Lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić naszyjnik dobrej jakości. Wisiorek powinien znajdować się na środku klatki piersiowej. Jeśli nosisz jedynie łańcuszek to dobrze sprawdzi się szerokość 3-8 mm. Wiosek trzeba oczywiście dodać taki, który będzie pasował. Dużą popularnością cieszą się łańcuszkowe naszyjniki, które dostępne są w wielu odcieniach srebra.


Grawerowana biżuteria - dobry pomysł na prezent Chcesz być jak Choco Chanel? Bransoletka z pereł uczyni to możliwym