Kolczyki ze stali chirurgicznej cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej, które najczęściej noszą ozdoby w uszach. Warto zapoznać się z największymi zaletami tego typu biżuterii i dowiedzieć się, czym kierować się przy jej wyborze. 

Jakie są zalety kolczyków ze stali chirurgicznej?

Kolczyki ze stali chirurgicznej z tego sklepu są dobrą opcją dla każdej przedstawicielki płci pięknej. Przede wszystkim jednak, są one polecane kobietom, które mają uczulenie na przykład na nikiel. Skóra w kontakcie ze stalą chirurgiczną nie reaguje zaczerwienieniem ani podrażnieniem. Kolczyki wykonane z tego surowca dostępne są w wielu kształtach, dlatego każda kobieta znajdzie rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb i preferencji. 

Czym kierować się przy wyborze kolczyków?

kolczyki ze stali chirurgicznej

Wybierając kolczyki ze stali chirurgicznej należy przyjrzeć się różnym aspektom. Wydaje się, że koniecznie trzeba zwrócić uwagę na:

  • kształt kolczyków
  • kolor
  • rozmiar biżuterii

Duże kolczyki mogą być dobrą opcją na specjalne okazje, takie jak bal sylwestrowy czy impreza urodzinowa. Te mniejsze, typu wkrętki doskonale sprawdzą się na co dzień, do pracy czy szkoły. Można postawić zarówno na biżuterię w kolorze srebra lub złota, jak i na kolczyki ozdobione kolorowymi cyrkoniami. W kwestii ich doboru najlepiej kierować się swoimi własnymi preferencjami. Warto także zwrócić uwagę na wagę biżuterii. Ciężkie, masywne kolczyki lepiej pozostawić na wielkie wyjścia. 


Jaki prezent dla cioci na urodziny wybrać? Jak wybrać idealną grawerowaną bransoletkę dla kobiety?