Jeszcze do niedawna biżuteria dla panów nie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Niektórzy mężczyźni nosili co prawda tradycyjne łańcuszki z krzyżykiem lub medalikiem, ale były to zwykle pamiątki komunijne kupione wiele lat wcześniej. Nowocześni mężczyźni są jednak coraz bardziej świadomi tego, że warto dbać o swój wygląd, ponieważ przekłada się to na sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Elementem ich stylizacji są zatem modne ubrania oraz dodatki, w tym choćby wisiory srebrne.

Czym należy się kierować wybierając wisiorek męski?

W szerokiej ofercie sprzedaży dostępne są różnorodne produkty. Mogą to być na przykład wisiorki srebrne, jak i wykonane ze złota, platyny czy drewna. Podczas wyboru konkretnego produktu warto zatem zwracać uwagę na preferencje danego mężczyzny. Dobrym i bezpiecznym wyborem są w tym wypadku wisiorki srebrne. Cechuje je duża uniwersalność. Mogą być zatem noszone przez nastolatków, jak i dojrzałych panów. Poza tym są dość neutralne i w związku z tym pasują do większości stylizacji, w tym zarówno tych sportowych, codziennych, jak i bardziej oficjalnych. Wisiory srebrne z oferty sklepu Marko mogą nawiązywać do symboli religijnych, jak i czerpać swoje inspiracje ze świata zwierząt lub roślin. Niezależnie jednak kształtu czy rozmiaru powinny się one zawsze cechować wysoką jakością i starannością wykonania.

Z jakim łańcuszkiem warto zestawiać wisiorek męski?

W zależności od stylu danej zawieszki należy zestawiać ją z odpowiednim łańcuszkiem. Jeżeli ma on lekko układać się pod szyją powinien mieć długość co najmniej 45 cm. W przypadku mężczyzn o potężnej budowie ciała długość ta powinna wynosić nawet 55 cm. Należy również pamiętać o tym, że wisiorki męskie powinny być raczej zestawiane z nieco dłuższymi łańcuszkami. W przeciwnym razie powstaje mało estetyczne wrażenie swoistej obroży. Poza tym długość łańcuszka oraz grubość jego splotu zależą od wielkości i typu zawieszki.


Duża szkatułka na biżuterię - sprawdzony sposób na utrzymanie porządku Atrakcyjna bransoletka Nomination dodatkiem do stylizacji