Pierścionek z szafirem jest jednym z najczęściej wybieranych na prezent dla kobiety. To jednak nie powinno nikogo dziwić, ponieważ wystarczy jedynie na nie spojrzeć, aby zauważyć, że charakteryzują się ona oryginalnym wyglądem oraz są marzeniem każdej kobiety. Są one również bardzo popularnym podarunkiem między innymi na urodziny, rocznicę, a nawet – co ciekawe – zaręczyny.

Na urodziny i zaręczyny

 

Pierścionki z szafirem zwykle są przekazywane jako prezent, na przykład na urodziny, rocznicę ślubu, bądź z innych niecodziennych okazji. Warto jednak mieć na uwadze, że te można również przekazać kobiecie w formie pierścionka zaręczynowego, który nie tylko będzie godnie prezentował się na dłoni, ale również idealnie poświadczy o nadchodzących zaślubinach. Takiego bowiem dodatku nie da się przeoczyć.

Pierścionek z szafirem różne oblicza ma

 

Jeśli chodzi o najlepszy na prezent pierścionek szafir będzie najlepszy. Wśród ich modeli można znaleźć między innymi pierścionki złote oraz srebrne. Najczęściej posiadają one lekką, cienką obrączkę, a także kamień szafirowy, który jest ich dopełnieniem. Te pełni rolę oczka w kolorze niebieskim. Niektóre są również oferowane razem z brylantami, które dodatkowo uzupełniają całość.

 

Szafir może również występować w kolorze złotym, białym oraz różowym. Barw jest wiele, jednakże wśród nich z całą pewnością najczęściej wybierana jest niebieska, to jest klasyczna.


Pierścionek zaręczynowy Brelok, co wygrawerować?