Rok rocznie panowie mają problem związany z tym co tak naprawdę powinno się kupić wybrance swojego serca z okazji dnia świętego Walentego. Zdania w tym temacie są podzielone.

Kolczyki wkrętki – najlepsza opcja

Wielu panów wychodzi z założenia, że najlepszą opcją będą kolczyki wkrętki z oferty Marko, które będą do tego eleganckie i niezbyt widoczne. Rzadko, która kobieta lubi, aby kolczyki wkręty były bardzo widoczne, ponieważ mogą one zbyt obciążać ucho.

Lepsze srebrne kolczyki czy złote?

Tutaj wszystko zależy od tego jakie ma się fundusze. Wiadomo bowiem, że kolczyki wykonane ze srebrna są zdecydowanie tańsze aniżeli te wykonane ze złota (obojętne czy białego czy też nie). W związku z tym należy się poważnie zastanowić nad tym ile i jakie fundusze mamy i możemy przeznaczyć na zakup prezentu.

Nie poleca się voucherów do jubilera

Voucher na święto zakochanych nie jest najlepszym pomysłem przede wszystkim dlatego, że tak naprawdę oznaczać to będzie dla kobiety, że nie wiedzieliśmy co powinniśmy kupić. Tym samym oznacza to, że:

  1. a) nie mielimy czasu zastanowić się nad tym jakiego typu rzeczy lubi nasza wybranka,
  2. b) nie znamy jej na tyle, aby dopasować do niej odpowiedni prezent.

W obu przypadkach to bardzo zła wróżba sprawiająca, że nawet ze srebrnych kolczyków danych w późniejszym czasie na przeprosiny wybranka naszego serca się nie ucieszy. Jednym słowem może nastąpić prawdziwy kryzys w naszym związku.


Idealny pierścionek ze szmaragdem Prezent dla niego - zegarek lorus czy kosmetyki?