W świadomości ludzi przyjęło się, że biżuteria to głównie ozdoba dla kobiet. Jednak w dzisiejszych czasach moda dynamicznie się rozwija, na wybiegach możemy zobaczyć modeli, którzy są wręcz obwieszeni łańcuszkami, pierścionkami czy bransoletkami. Czas się przekonać, że biżuteria dla mężczyzn to coś więcej niż zegarek czy obrączka.

Bransoletki męskie

Ostatnio męskie bransoletki stały się prawdziwym hitem w modowych trendach. Zazwyczaj nie przypominają tych delikatnych, damskich łańcuszków (chociaż zdarzają się i takie). Najczęściej są skórzane, robione z różnego rodzaju rzemyków czy kamieni naturalnych. Bywają także zrobione ze stali, eleganckiego srebra (sprawdźcie bransoletki męskie tutaj) czy też złota. Dużo rzadziej posiadają eleganckie, szlachetne kamienie czy brylanty.

Połączenie elegancji i miejskiego look’u

Bransoletka męska jest drobnym szczegółem, biorąc pod uwagę całą stylizacje. Potrafi ją ona jednak dopełnić, a także podkreślić jej charakter. Mężczyźni najczęściej decydują się na bransoletki w jednym kolorze, które są minimalistyczne i będą pasować do wielu stylizacji. Rezygnują też z dodatkowych ozdób, które mogą haczyć o ubrania czy inne przedmioty. Kupując męską bransoletkę na prezent warto o tym pamiętać, a także uwzględnić styl, jaki nosi dana osoba. Ozdób ze słota, srebra czy szlachetnej stali nie trzeba ściągać do kąpieli, pracy, ani do spania. Są wygodne i praktycznie niewyczuwalne na ręce. Świetnie też komponują się z większością zegarków.


Podkreślone piękno dłoni. Zainwestuj w złote pierścionki Zegarki męskie na każdą kieszeń