Pielęgnacja całego ciała to dla nowoczesnej kobiety codzienność. W sezonie jesienno-zimowym szczególnie warto zadbać o nasze dłonie. Są one wystawiane na mróz i zimno, przez co mogą być narażone na przesuszenia, a nawet drobne rany. Pielęgnacja dłoni to nie tylko nawilżanie. Jeśli chcesz aby wyglądały wyjątkowo i pięknie zainwestuj w siebie i zakup złoty pierścionek 585 czy też złote pierścionki próba 333. Nie dość, że ulokujesz kapitał w złocie – metalu, który praktycznie nie traci na wartości, to jeszcze będziesz przykuwać uwagę pięknymi ozdobami na dłoniach.

Jak dbać o złote pierścionki

Złoto, podobnie jak każdy inny metal szlachetny, wchodzi w reakcje z przeróżnymi substancjami. Na wygląd złota mają też wpływ czynniki zewnętrzne. Są nimi w wielkiej mierze wilgoć i słońce. Będąc właścicielem złotej biżuterii należy pamiętać, aby w sposób odpowiedni ją użytkować. Należy zdecydowanie starać się o zdejmowanie biżuterii na noc i przed samą kąpielą. Czynniki zewnętrzne takie jak woda, pot czy wilgoć mogą pod wpływem interakcji chemicznych sprawić, że biżuteria stanie się matowa. Może też zmienić kolor. Twój ukochany złoty pierścionek i modny srebrny, odwdzięczą się tobie będąc w dobrym stanie przez wiele lat.

złoty pierścionek

Z pokolenia na pokolenie

Inwestycja w złoto to nie tylko lokowanie kapitału w metale szlachetne. Czyż jest coś bardziej romantycznego, niż widok młodego kawalera oświadczającego się ukochanej pierścionkiem po prababci, czy babci? Warto pomyśleć o złotym pierścionku od Ergold jak o kolejnej potencjalnej pamiątce rodzinnej.


Medalik na szyję - piękna biżuteria czy symbol wiary? Męskie bransoletki - jak się do nich przekonać?