Biżuteria z motywami astralnymi cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też naszyjnik z motywem księżyca coraz częściej pojawia się na półkach sklepowych. Tego typu biżuteria jest doskonałym wyborem dla młodszych i starszych kobiet.

Dlaczego warto?

Oryginalny naszyjnik z księżycem ma bardzo bogatą historię. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że współczesne wzornictwo skupia się przede wszystkim na kulturze hipisowskiej. Wynika to oczywiście z tego, że to właśnie „dzieci kwiaty” bardzo mocno stawiały na rozwój duchowy. Dzięki biżuterii astrologicznej można wyrazić swoje aktualne potrzeby. Dla wielu osób wisiorek księżyc może okazać się talizmanem i amuletem.

Jaki kolor biżuterii astralnej?

W obecnym sezonie można postawić nie tylko na złoto, ale również na srebro. Kolor jak łatwo się domyślić uzależniony jest głównie od kruszcu. Najtańszym rozwiązaniem jest oczywiście pozłacany mosiądz. Elegancki naszyjnik z księżycem należy dopasować kolorystycznie do tonacji. Największe pole manewru mają oczywiście kobiety o neutralnym typie urody. Przy ciepłej i zimnej tonacji doskonale sprawdzi się złota oraz srebrna biżuteria. Kobiety, które nie wiedzą jaką biżuterię wybrać mogą skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawcy lub doświadczonej stylistki.

Jaki naszyjnik wybrać?

Najlepszym wyborem są naszyjniki w których księżyc skierowany jest w dół. To właśnie ten wzór idealnie prezentować będzie się z dekoltem. Dla kobiet, które preferują stylizacje boho najlepszym wyborem będą naszyjnik z księżycem, który oparty jest na misternych wzorach. W minimalistycznych i typowo klasycznych stylizacjach zdecydowanie lepszym wyborem jest gładki wisiorek księżyc, który nie posiada dekorów. Oryginalny naszyjnik z motywem księżyca pasować będzie nie tylko do eleganckich, ale również do sportowych stylizacji.


Nausznica złota - jaką kupić? Duża szkatułka na biżuterię - sprawdzony sposób na utrzymanie porządku