Ślub jest tym momentem w życiu, w którym wszystko musi być doskonale zorganizowane. Co więcej, przygotowania zaczynają się sporo wcześniej, więc można sobie pozwolić na idealne dobranie wszelkich dodatków, które uzupełnią całość przeżywania tych niesamowitych chwil. Obrączki są jednym z nich, a co więcej pozostaną z nami na całe życie.

Złoto na zawsze

Obrączki z białego złota Marko.pl charakteryzują się srebrnym odcieniem. Można wybrać wersje:
– satynowane,
– z połyskiem.
Występują także modele, które posiadają połączenie obu rodzajów – w efekcie zostaje uzyskany ciekawy i oryginalny wygląd.
Elementem wyróżniającym jest także wykończenie, np. gładkie i zaokrąglone kanty, lub bardziej płaskie i kwadratowe.

Wysoka jakość kruszców

Wyjątkowe obrączki muszą być wykonane z wysokogatunkowego złota, które będzie odporne na czynniki zewnętrzne i na długi czas zachowają swój pierwotny wygląd. Warto zatem sprawdzić wybrane modele, tak by móc się nimi cieszyć przez lata.

Szczególne dodatki

W obrączkach z białego złota, można również postawić na dekoracyjne ozdoby. Do wyboru są cyrkonie, brylanty, kolorowe kamienie szlachetne, a także wstawki z żółtego złota. Każda para może zatem swobodnie wybrać obrączki, które będą zupełnie odzwierciedlały upodobania biżuteryjne, a także pozostaną symbolem wieczności. Do tego wszystkiego można dołączyć grawer, który może zawierać wszystko, co sobie wymyślimy. Rewelacyjne połączenie z pierścionkiem zaręczynowym otrzymanym wcześniej, będzie wyglądało spójnie i schludnie na damskiej dłoni.


Jak wybrać pasek do zegarka? Biżuteria złota - jak o nią dbać?