Biżuteria to nieodzowny element kobiecej stylizacji. I choć nie każda pani może pochwalić się bogatymi zasobami błyskotek, warto, aby miała w swojej szkatułce subtelną ozdobę np. pierścionek. Podaruj jej nieoczywisty prezent: pierścionek z czarnym diamentem! Dlaczego czerń? Już wyjaśniamy!

Nietypowy prezent

Gdy Twoja dziewczyna nosi na co dzień biżuterię, spraw jej nietuzinkowy prezent w postaci pierścionka z czarnym diamentem, który jest niezwykle elegancki. Znajdziesz go między innymi na tej stronie sklepu Ergold. Uniwersalna barwa sprawia, że może być noszony na każdą okazję. Wytrzymałość produktu pozwoli Twojej wybrance cieszyć się ozdobą przez długie lata. Czarny diament w pierścionku wykazuje również właściwości lecznicze. Niweluje stres, pozytywnie nastraja, dodaje odwagi. Dawniej wierzono, że jego posiadaczka dożyje późnej i szczęśliwej starości.

Wyobraź sobie zatem minę swojej partnerki, gdy otworzy małe, zamszowe pudełeczko, a jej oczom ukaże się przepiękny pierścionek. Nie trzeba jej będzie długo przekonywać o jego cudownych właściwościach!

Czarny diament pierścionek – co czyni go wyjątkowym?

Czarny diament nazywany jest inaczej karbonado i stanowi rzadką odmianę kamienia szlachetnego. Mimo że jest on bardziej matowy od pozostałych diamentów, zaskakuje głębią koloru. Wkomponowany w złoto lub srebro, stanowi oryginalną ozdobę, od której trudno odwrócić wzrok. Niektórzy naukowcy twierdzą, że karbonado pochodzi z… kosmosu, a na ziemię trafiły wraz z meteorytami. Jest bardzo trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne minerałem.


Pamiątkowy prezent z okazji Chrztu Świętego Wymienne paski do zegarków i ich zalety